| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Ürün özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, bimetalik alaşım |
|---|---|
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | Tip 75 Extruder ve 75'in üzerinde |
| Uygulama alanı | Plastik imalat, gıda işleme, kimyasal üretim, geri dönüşüm |
| Malzeme | 38CRMOAL, CR12MOV, W6542, SS 440, WR5 WR14, NI60 |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Yedek Parça Tipi | Vida varil |
| Görüntülü muayene | Sağlanan |
| Uygulanabilir Sektörler | Plastik kauçuk makine parçaları |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Yedek Parça Tipi | Vida varil |
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Uygulanabilir Endüstriler | Plastik kauçuk makine parçaları |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26mm |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
|---|---|
| HRC | 58-62 |
| Plastik İşlenmiş | WPC PVC |
| Özellik Efekti | Aşınma ve korozyon direnci |
| Ambalaj | AHŞAP KUTU |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
|---|---|
| Etkileşim Sistemi | Tam İç içe geçme |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Çapraz | 12-350mm |
| Vida Tasarımı | Paralel Çift Vidalı |