| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez mesafesi | 26mm |
| Ürün özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, bimetalik alaşım |
|---|---|
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | Tip 75 Extruder ve 75'in üzerinde |
| Uygulama alanı | Plastik imalat, gıda işleme, kimyasal üretim, geri dönüşüm |
| Malzeme | 38CRMOAL, CR12MOV, W6542, SS 440, WR5 WR14, NI60 |
| Ürün özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, bimetalik alaşım |
|---|---|
| Hs Kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | Tip 75 Extruder ve 75'in üzerinde |
| Uygulama alanı | Plastik imalat, gıda işleme, kimyasal üretim, geri dönüşüm |
| Malzeme | 38CRMOAL, CR12MOV, W6542, SS 440, WR5 WR14, NI60 |
| Ürün Özellikleri | Nikel alaşımlı ekstrüder parçaları |
|---|---|
| Avantaj | Aşınma Direnci |
| Hs Kodu | 8477900000 |
| Astar tipi | entegre astar |
| Uygulama ekstruder makine tipi | tip 75 ve 75 üzeri kompozit astar ile yapılabilir |
| Ana Malzeme | NiCrW alaşımı (CrC ve CrB ilavesine dayalı Ni60 |
|---|---|
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
| Sıcaklık direnci | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Ana Malzeme | NiCrW alaşımı (CrC ve CrB ilavesine dayalı Ni60 |
|---|---|
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
| Sıcaklık direnci | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özelleştirilmiş tip |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özelleştirilmiş tip |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ana Malzeme | NiCrW alaşımı (CrC ve CrB ilavesine dayalı Ni60 |
|---|---|
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Anavatan | Çin |
|---|---|
| Fiyat | usd 5-6/mm |
| Teslimat süresi | 30 ila 45 iş günü |
| Ödeme şartları | T/T |
| Branda adı | Çiçek açmak |