| Ürün Adı | Bakır Örgülü Esnek Konnektör |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Özelleştirme | Evet |
| Malzeme | Saf Bakır |
| Kaplamalı | Kırmızı bakır veya Kalaylı bakır |
| Nominal akım | 1-11000A |
|---|---|
| Ürün Adı | Bakır Örgülü Tel Bara/Mor Bakır Örgülü Esnek Bağlantı |
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Enine kesit | 1,5mm2 - 2000mm2 |
| Tek Tel Çapı | 0,05 mm - 0,3 mm |
| Nominal gerilim | 1-100Kv |
|---|---|
| Nominal akım | 1-11000A |
| Ürün Adı | Bakır Örgülü Tel Bara/Mor Bakır Örgülü Esnek Bağlantı |
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Enine kesit | 1,5mm2 - 2000mm2 |
| Ürün Adı | Bakır Örgülü Esnek Konnektör |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Malzeme | Saf Bakır |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Esnek İletken Bağlantı |
| Ürün Adı | Bakır Örgülü Esnek Konnektör |
|---|---|
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Malzeme | Saf Bakır |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Esnek İletken Bağlantı |
| Alan | Hava kompresörü, soğutma makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Çünkü |
| Özelleştirme | Evet |
| Özellikler | Yüksek İletkenlik |
| Yapı | L |
| Alan | Hava kompresörü, soğutma makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Çünkü |
| Özelleştirme | Evet |
| Özellikler | Yüksek İletkenlik |
| Yapı | L |
| Alan | Hava kompresörü, soğutma makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Çünkü |
| Özelleştirme | Evet |
| Özellikler | Yüksek İletkenlik |
| Fonksiyonlar | istikrarlı, düşük kayıplı akım aktarımı |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | FeNi36 |
| Çap | 1.0-12mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Tel |
| Standart | ASTM, ASTM GB |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Invar Plakası |
| teslim | 25-30 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| Yüzey işleme | parlak |