| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi | CNC Hassas İşleme |
| Plastik İşlenmiş | WPC PVC |
| Özellik Efekti | Aşınma ve korozyon direnci |
| İşlev | karıştırma |
| Ürün Adı | vida elemanı |
|---|---|
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Vida elemanı |
|---|---|
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garanti | 1 yıl |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26mm |
| Ürün adı | Vida elemanı |
|---|---|
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garanti | 1 yıl |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Yedek Parça Tipi | Vida varil |
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Uygulanabilir Endüstriler | Plastik kauçuk makine parçaları |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |