| Ürün özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, bimetalik alaşım |
|---|---|
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | Tip 75 Extruder ve 75'in üzerinde |
| Uygulama alanı | Plastik imalat, gıda işleme, kimyasal üretim, geri dönüşüm |
| Malzeme | 38CRMOAL, CR12MOV, W6542, SS 440, WR5 WR14, NI60 |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | tip 75 ve 75 üzeri kompozit astar ile yapılabilir |
| Uygulama alanı | Plastik imalatı, gıda işleme, inşaat, ilaç, kimyasal imalat, geri dönüşüm vb. |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | tip 75 ve 75 üzeri kompozit astar ile yapılabilir |
| Uygulama alanı | Plastik imalatı, gıda işleme, inşaat, ilaç, kimyasal imalat, geri dönüşüm vb. |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| HS kodu | 8477900000 |
| Uygulama ekstruder makine tipi | tip 75 ve 75 üzeri kompozit astar ile yapılabilir |
| Uygulama alanı | Plastik imalatı, gıda işleme, inşaat, ilaç, kimyasal imalat, geri dönüşüm vb. |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Uygulama | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
|---|---|
| Etkileşim Sistemi | Tam İç içe geçme |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Çapraz | 12-350mm |
| Vida Tasarımı | Paralel Çift Vidalı |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Tip | Sac Ekstruder |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | WPC |
| ürün tipi | Granüle Ekstruder |
| besleme modu | Çoklu Besleme |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |