| Ürün Tanımı | vida elemanları |
|---|---|
| Malzemeler | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V vb. |
| Sertlik | Farklı malzemelere dayalı |
| Uygulama | Paralel İkiz Ekstrüder |
| karakterler | Yüksek aşınma direnci, Yüksek korozyon direnci |
| Ürün Açıklaması | Vida elemanları |
|---|---|
| Malzemeler | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V vb. |
| Sertlik | Farklı malzemelere dayalı |
| Başvuru | Paralel İkiz Ekstrüder |
| karakterler | Yüksek aşınma direnci, Yüksek korozyon direnci |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2;WR5;WR13 veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Vida Tipi | Çift |
| Ürün adı | ikiz vidalı ekstrüder vida elemanı |
| Başvuru | Plastik endüstrisi |
| Yüzey işleme | Vakumla söndürme |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2;WR5;WR13 veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| vida tipi | Çift |
| Ürün adı | Çift Vidalı Ekstruder Vida Elemanı |
| Başvuru | Plastik Sanayi |
| Yüzey işleme | Vakumla Söndürme |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2;WR5;WR13 veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Vida Tipi | çift |
| Ürün adı | ikiz vidalı ekstrüder vida elemanı |
| Başvuru | Plastik endüstrisi |
| Yüzey İşlem | Vakumla Söndürme |
| Ürün adı | Vida elemanı |
|---|---|
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | W6Mo5Cr4V2;WR5;WR13 veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Vida Tipi | çift |
| Ürün adı | ikiz vidalı ekstrüder vida elemanı |
| Başvuru | Plastik endüstrisi |
| Yüzey İşlem | Vakumla Söndürme |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
|---|---|
| Etkileşim Sistemi | Tam İç içe geçme |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Çapraz | 12-350mm |
| Vida Tasarımı | Paralel Çift Vidalı |
| Modeli | 95 |
|---|---|
| Karakteristik | Anti korozyon |
| kullanım | ikiz vidalı ekstruder |
| Marka | Coperion, Leistritz, Berstorff |
| Taşıma Paketi | Müşterilerin gereksinimlerine göre Ahşap Kutu veya Kağıt Kutusu |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |