| Nominal akım | 1-11000A |
|---|---|
| Ürün Adı | Bakır Örgülü Tel Bara/Mor Bakır Örgülü Esnek Bağlantı |
| Başvuru | Endüstriyel, Elektrik Enerjisi İletimi |
| Enine kesit | 1,5mm2 - 2000mm2 |
| Tek Tel Çapı | 0,05 mm - 0,3 mm |
| Standart | ASTM, ASTM GB |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Invar Plakası |
| teslim | 25-30 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| Yüzey işleme | parlak |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |