| ad | Invar36 / FeNi36 / 4j36 |
|---|---|
| boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | Siyah / Birght / turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430 ℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | FeNi36 |
| Çap | 1.0-12mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Tel |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | 4J36 |
| Kalınlık | 6mm-100mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | levha, plaka |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | FeNi36 |
| Yüzey işleme | parlak yüzey |
| Uygulama 1 | OLED Maskesi |
| şekil | şerit |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | 4J36 |
| Çap | 0.5mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | İnce tel |
| ad | Invar36 / FeNi36 / 4j36 |
|---|---|
| boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | Siyah / Birght / turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430 ℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |
| ad | Invar36 / FeNi36 / 4j36 |
|---|---|
| boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | Siyah / Birght / turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430 ℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |
| ad | Invar36 / FeNi36 / 4j36 |
|---|---|
| boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | Siyah / Birght / turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430 ℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |
| isim | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| boy | özelleştirilmiş |
| yüzey | siyah/birgh/turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |
| ad | Invar36 / FeNi36 / 4j36 |
|---|---|
| boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | Siyah / Birght / turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430 ℃ |
| Curie sıcaklığı | 230 ℃ |