| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Malzeme | 38CrMoAlA,42CrMo,9Cr18MoV |
|---|---|
| Uygulama alanı | Ev, Tarım, Sanayi, Bina, Otomobil parçaları |
| Uygulamalı Polimerler | PE,PA,PET,PVC,PC,ABS,PBT,PEEK,Teflon |
| Vida Tedavisi | Nitrürlü, Bimetalik, PTA, HOVF, Takım çeliği, HSS, PM Çelik |
| Takviyeli Katkılar | %65'ten az Cam Elyaf |
| Malzeme | Bimetalik alaşım |
|---|---|
| Vida çapı | 20-220mm |
| Kalıp sıkıştırma kuvveti | 250-3200T |
| Nitrürlenmiş katman derinliği | 0.5-0.8MM |
| Sert krom kaplama | >=950 |
| Montaj Yapısı | Ayrı Tip Ekstruder |
|---|---|
| Etkileşim Sistemi | Tam İç içe geçme |
| Vida Kanal Yapısı | Derin Vida |
| Çapraz | 12-350mm |
| Vida Tasarımı | Paralel Çift Vidalı |
| Ürün Özellikleri | Aşınma Direnci, Korozyon Direnci |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ürün Özellikleri | Aşınma Direnci, Korozyon Direnci |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ürün Adı | vida kaplama |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özelleştirilmiş tip |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |