| Ürün adı | Kesici Bıçak / Kesici Kutusu |
|---|---|
| Modeli | KTW12 |
| Başvuru | Punta Kaynağı için Uç Şifonyer |
| İşlev | Elektrot Ucunun Yeniden Şekillendirilmesi |
| Makine tipi | Direniş Nokta kaynak makinesi |
| Ürün adı | Kesici Bıçak / Kesici Kutusu |
|---|---|
| Modeli | KTW12 |
| Başvuru | Punta Kaynağı için Uç Şifonyer |
| İşlev | Elektrot Ucunun Yeniden Şekillendirilmesi |
| Makine tipi | Direniş Nokta kaynak makinesi |
| Ürün adı | Kesici Bıçak / Kesici Kutusu |
|---|---|
| Modeli | KTW12 |
| Başvuru | Punta Kaynağı için Uç Şifonyer |
| İşlev | Elektrot Ucunun Yeniden Şekillendirilmesi |
| Makine tipi | Direniş Nokta kaynak makinesi |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| uç çapı | 8-25 mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Şekli | özel |
| Chemical Composition | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| uç çapı | 8-25 mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |