| isim | Nokta kaynak elektrot kolu |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
| Tip | nokta kaynak aksesuarları |
| Uygulama | direnç kaynağı |
| Teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına tabi 25 gün |
| Adı | bahşiş şifonyer |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekli | özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Malzeme | HSS |
|---|---|
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Uygulama | Kapak uçlarını cilalamak için |
| Aksesuar | Kesici balde ile kullanılır |
| özel | standart veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | HSS |
|---|---|
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Başvuru | Kapak uçlarını cilalamak için |
| Aksesuar | Kesici balde ile kullanılır |
| Özelleştirilmiş | standart veya özelleştirilmiş |
| Adı | bahşiş şifonyer |
|---|---|
| Uygulama | bileme |
| tarla | punta kaynağı |
| Malzeme | Alaşım |
| Kullanılır | elektrot kapağı |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Moq | 5 |
| Şekli | özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Malzeme | HSS |
|---|---|
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Uygulama | Kapak uçlarını cilalamak için |
| Aksesuar | Kesici balde ile kullanılır |
| özel | standart veya özelleştirilmiş |
| Adı | kesici tutucu |
|---|---|
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Uygulama | Kapak uçlarını cilalamak için |
| Aksesuar | Kesici balde ile kullanılır |
| özel | standart veya özelleştirilmiş |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Adı | İpucu açıcı/ sökücü |
|---|---|
| Uygulama | sökme |
| tarla | punta kaynağı |
| Malzeme | Alaşım |
| Kullanılır | sökme elektrot kapağı |