| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Adı | tungsten elektrot |
|---|---|
| Malzeme | Saf Tungsten/Krom Zirkonyum Bakır |
| Ana bileşenler | Saf Tungsten |
| Ağırlık (kg) | 0.1KG |
| Marka adı | Bloom |
| boyut | M4 - M12 veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| avantaj | yalıtım yüzeyi |
| Uygulama Endüstrileri | İnşaat işleri |
| kullanım | Kaynak için |
| tip | KCF konum pimi |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Adı | bahşiş şifonyer |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekli | Özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Adı | bahşiş şifonyer |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekli | Özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekli | Özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| türü | Flanş |
| teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 25-30 gün |
| Fiyat Terimi | Eski İş,FOB,CNF,CFR,CIF,FCA,DDP,DDU |