| Adı | kaynak ipuçları |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| Türü | Flanş |
| teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 25-30 gün |
| Fiyat Terimi | Eski İş,FOB,CNF,CFR,CIF,FCA,DDP,DDU |
| Boyut | M6/M8/M10/M12 veya özelleştirme |
|---|---|
| Tip | Kılavuz pim |
| Başvuru | Direnç Kaynağı, Direnç Kaynak Endüstrisi |
| Teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 7-10 gün |
| Fiyat süresi | Eski çalışma, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| boyut | standart veya özelleştirme |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | kcf kol |
| Uygulama | nokta takılma |
| teslim | Müşterinin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 4-7 gün |
| boyut | standart veya özelleştirme |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | kcf kol |
| Uygulama | nokta takılma |
| teslim | Müşterinin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 4-7 gün |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Başvuru | endüstriyel seramik |
| Şekil | Yuvarlak |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Özellik | Korozyona dayanıklı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| Tip | saplama kaynağı |
| teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 25-30 gün |
| Fiyat terimi | Eski İş,FOB,CNF,CFR,CIF,FCA,DDP,DDU |
| Ambalaj bilgileri | Mevzuatlara ve müşteri isteklerine göre paketlenir ve etiketlenir. Depolama veya nakliye sırasında o |
|---|---|
| Teslim süresi | Müşterilerin talebine ve miktarına bağlı olarak 7 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, L/C, L/C |
| Yetenek temini | Günde 500 adet / adet |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekil | Özelleştirilmiş |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |
| Adı | bahşiş şifonyer |
|---|---|
| Model numarası | BLM-R |
| Şekli | Özel |
| Kimyasal bileşim | HHS |
| Uç Çapı | 8-25mm |