| İsim | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Yüzey | siyah/doğum/turşu |
| Erime sıcaklığı aralığı | 1430°C |
| Curie Sıcaklığı | 230 ℃ |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | Hastelloy C276 |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | yaprak |
| Özel Kullanım | Eşanjör |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | 4J36 |
| Kalınlık | 6mm-100mm |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | levha, plaka |
| boyut | standart veya özelleştirme |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | bar |
| Uygulama | Direnç kaynağı |
| teslim | 7-10 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Tip | değişmez 36 |
| Başvuru | Elektrik endüstrisi |
| Malzeme | 4J36 |
| Boyut | Standart veya müşterilerin çizimlerine göre |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, Diğer, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| sınıf | Nikel |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Nikel Çubuk |
| teslim | 25-30 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| sınıf | 20 #, 16Mn, 16Mo |
|---|---|
| Standart | ASTM, DIN |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | boru, tüp |
| teslim | 25-30 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| sınıf | 20 #, 16Mn, 16Mo |
|---|---|
| Standart | ASTM, DIN |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| tip | Şeritler |
| teslim | 25-30 gün müşterilerin ihtiyaçlarına ve miktarına tabi |
| Boy | standart veya özelleştirme |
|---|---|
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin (Anakara) |
| Tip | kcf iğnesi |
| Başvuru | Direnç kaynağı |
| Teslimat | Müşterilerin gereksinimlerine ve miktarına bağlı olarak 7-10 gün |
| menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Ürün adı | KCF Kol |
| Malzeme | KCF |
| Çap | 20mm 30mm |
| Adedi | 10 parça |