| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Yedek Parça Tipi | Vida varil |
| Görüntülü muayene | Sağlanan |
| Uygulanabilir Sektörler | Plastik kauçuk makine parçaları |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
|---|---|
| HRC | 58-62 |
| Plastik İşlenmiş | WPC PVC |
| Özellik Efekti | Aşınma ve korozyon direnci |
| paketleme | AHŞAP KUTU |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek Parça Tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri,Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| merkez meesi | 26mm |
| Ürün Özellikleri | Aşınma direnci, korozyon direnci, özel alaşıma aittir, HRC≥57'deki sertlik, alaşım ana tam eriyi |
|---|---|
| Sıcaklığa dayanıklılık | Sıcaklık sınırı 600 ℃ |
| Alaşım Katmanı Kalınlığı | ≧1.8mm |
| Alaşım Katmanı Sertliği | HRC≥57 |
| Avantaj | Eliptik düz açı işlemi |
| Ambalaj bilgileri | Plastik poşetler ile ambalajlama ve daha sonra kutuda |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 ila 45 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 mm/ay |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 veya özelleştirilmiş |
| Yedek parça tipi | çift vidalı ekstrüder için yedek parçalar |
| Başvuru | Makine Tamirhaneleri, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| Merkez meesi | 26 mm |
| İşleme Teknolojisi | CNC Hassas İşleme |
|---|---|
| İşlev | karıştırma |
| HRC | 58-62 |
| Özellik Efekti | Aşınma ve korozyon direnci |
| paketleme | AHŞAP KUTU |
| Anavatan | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Malzeme | 38CrMoAIA |
| Yedek parçalar | vidalı ekstrüderler için yedek parçalar |
| Merkez meesi | 26 mm |
| Boyut | 120x135x115mm |